Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

Stal-Serwis oferuje usługi z zakresu obróbki, skrawania metalu poprzez toczenie, frezowanie, szlifowanie czy dłutowanie.

O firmie

Nasza firma powstała w 2007 roku, dzięki solidności i terminowości wykonania oraz wieloletniemu doświadczeniu w branży, nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami takimi jak np. Michelin, Lechita Andrzej Gryżewski, Hydrapress, Alkaz Sp. z o.o., ITEK POLSKA sp. z o.o., Kates, Kart-Map, Grason, Konmet S.C., Rymustal, Pol-Kar Warmia, UWM w Olsztynie. Posiadamy profesjonalne biuro projektowe dzięki czemu zaprojektujemy i wykonamy dla Państwa produkt najwyższej jakości. Nasza oferta kierowana jest do wszystkich, zarówno przedsiębiorstw, jak i osób fizycznych.


Stal-Serwis oferuje usługi z zakresu obróbki, skrawania metalu poprzez toczenie, frezowanie, szlifowanie czy dłutowanie. Wykonujemy również hartowanie metalu. Świadczymy usługi wszelkich prac ślusarskich, cięcie metali, regeneracji wałów i korpusów, jak również prac spawalniczych w tym spawania elektrycznego, gazowego, stali kwaso-odpornej, spawania konstrukcji. Prowadzimy sprzedaż wyrobów tłoczonych i konstrukcji stalowych. Naszym klientom zapewniamy pomoc i fachowe doradztwo projektowe.

Dodatkowo od niedawna w ofercie także projektowanie i budowa maszyn m.in. takich jak :

Zaginarki do blach, giętarki i wiele innych na indywidualne zamówienie.
W dalszym ciągu jesteśmy na etapie projektowania nowych urządzeń i maszyn, o których napiszemy niebawem.

Zapraszamy do współpracy
Zespół Stal-Serwis

рихтовальный станок для листового металла,

- гильотина для листового металла,

- машина для резки вспененного полиуретана (обивочного),

- размоточные механические станки и ручные механизмы

Aktualności

Nowe Pionowe centrum obróbcze KDVM-800

2017-02-01

Z przyjemnością informujemy Państwa, że nasz park maszynowy został powiększony o nowe Pionowe centrum obróbcze KDVM-800 o przesuwach 800x510x510.

Czytaj dalej

Archiwum