Tel. +48 895413631

Projektowanie i budowa maszyn

W firmie STAL-SERWIS funkcjonuje niezależny dział zajmujący się projektowaniem nowych maszyn i urządzeń. Projektanci bazują wyłącznie na sprawdzonych rozwiązaniach oraz wzbogacają maszyny o szereg innowacyjnych opcji, które zwiększają bezpieczeństwo użytkowania, ich funkcjonalność, wydajność i trwałość. Wszystkie projektowane i budowane przez nas maszyny/urządzenia, sygnowane są marką własną, posiadają stosowne certyfikaty dopuszczające je do użytku oraz gwarancję (12 miesięcy). Decydując się na zakup zaprojektowanej przez nas maszyny, zyskujesz unikatowy produkt, dzięki któremu z łatwością zwiększysz efektywność i poprawisz komfort pracy w Twojej firmie.

Dodatkowo, projektujemy urządzenia i przyrządy tłoczone, konstrukcje stalowe oraz części zamienne dla maszyn, w tym także do produktów STAL-SERWIS – nawet po okresie gwarancyjnym. W zależności od rodzaju maszyny przemysłowej, termin realizacji zamówienia wynosi od kilku do kilkunastu tygodni. Parametry każdej maszyny i urządzenia są zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz technicznych uwarunkowań w zakresie ich docelowej lokalizacji/posadowienia.

Rezultatem połączonych starań naszych projektantów oraz wykonawców, są niezawodne maszyny

i urządzenia, które usprawnią pracę w Twojej firmie. STAL-SERWIS poleca m. in.:

 

 • automaty do cięcia oraz prostowania blachy (gilotyny i prostowarki, również w wariancie z podajnikiem),
 • nożyce poprzeczno-wzdłużnem
 • wiertarki do szkła,
 • rozwijaki do blachy w kręgach – ręczne i mechaniczne,
 • maszyny do cięcia pianki poliuretanowej (tapicerskiej),
 • zaginarki i giętarki do blach,
 • taborety do załadunku blach w kręgach.
 • Szczegółowy wykaz możliwych do zaprojektowania i budowy maszyn/urządzeń – znajduje się w opracowanym przez nas katalogu (do pobrania).

Szczegółowy wykaz możliwych do zaprojektowania i budowy maszyn/urządzeń – znajduje się w opracowanym przez nas katalogu (do pobrania)

 

Termin realizacji każdorazowo uzgadniany jest z klientem. Istnieje możliwość dostosowania projektu do indywidualnych wymagań Klienta.

Zachęcamy do składania zapytań. 

Oferujemy

Przedsiębiorstwo STAL-SERWIS prowadzi działalność usługowo-produkcyjną w obrębie obróbki, skrawania metalu oraz projektowania i budowy maszyn/urządzeń. Aby w pełni zaspokoić potrzeby naszych klientów, świadczymy też szereg usług komplementarnych, będących uzupełnieniem dla podstawowego zakresu oferty. W ramach kompleksowych rozwiązań i propozycji, w ofercie firmy STAL-SERWIS znajduje się:

Park maszyn

Wyjątkowa precyzja wykonawcza, jest efektem doświadczenia oraz fachowości naszych pracowników, zaangażowania nadzoru działu kontroli jakości oraz stosowania najwyższej klasy maszyn i urządzeń.

zobacz

Pobierz ofertę

Szczegółowy wykaz możliwych do zaprojektowania i budowy maszyn/urządzeń – znajduje się w opracowanym przez nas katalogu (do pobrania).

zobacz

 

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z pracownikami STAL-SERWIS, którzy z przyjemnością udzielą dodatkowych informacji, a w razie potrzeby – posłużą fachowym doradztwem. Zapraszamy do współpracy!

  Plik/załącznik:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  © 2021 Stal Serwis
  Realizacja: virtualmedia
  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych,
  Polityka Prywatności.
  Akceptuję