Tel. +48 895413631

Usługi frezerskie

USŁUGI FREZERSKIE

w przypadku technologii CNC (Computerized Numerical Control), sterowanie w procesie frezowania odbywa się poprzez realizację zaprogramowanej komputerowo sekwencji. Zasada pracy frezu jest podobna, jak przy maszynach konwencjonalnych (manualnych), jednak możliwa jest w kilku osiach jednocześnie. Frezowanie CNC znacznie przyspiesza wydajność oraz pozwala nadawać precyzyjne i identyczne właściwości całej serii wyrobów. Usługi frezerskie CNC doskonale sprawdzają się w przypadku skomplikowanej, wielopłaszczyznowej obróbki z mnóstwem detali.

powierzchnia mocująca500/1300 mm
droga mechanicznego posuwu – wzdłużnie1300 mm
droga mechanicznego posuwu – poprzecznie500 mm
droga mechanicznego posuwu – wysokość600 mm
dopuszczalna masa obrabianego przedmiotu1000 kg
Powrót

Oferujemy

Przedsiębiorstwo STAL-SERWIS prowadzi działalność usługowo-produkcyjną w obrębie obróbki, skrawania metalu oraz projektowania i budowy maszyn/urządzeń. Aby w pełni zaspokoić potrzeby naszych klientów, świadczymy też szereg usług komplementarnych, będących uzupełnieniem dla podstawowego zakresu oferty. W ramach kompleksowych rozwiązań i propozycji, w ofercie firmy STAL-SERWIS znajduje się:

Park maszyn

Wyjątkowa precyzja wykonawcza, jest efektem doświadczenia oraz fachowości naszych pracowników, zaangażowania nadzoru działu kontroli jakości oraz stosowania najwyższej klasy maszyn i urządzeń.

zobacz

Pobierz ofertę

Szczegółowy wykaz możliwych do zaprojektowania i budowy maszyn/urządzeń – znajduje się w opracowanym przez nas katalogu (do pobrania).

zobacz

 

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z pracownikami STAL-SERWIS, którzy z przyjemnością udzielą dodatkowych informacji, a w razie potrzeby – posłużą fachowym doradztwem. Zapraszamy do współpracy!

  Plik/załącznik:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  © 2021 Stal Serwis
  Realizacja: virtualmedia
  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych,
  Polityka Prywatności.
  Akceptuję